1. معاونان رئیس جمهور و وزیر نفت در افتتاحیه همایش بین‏المللی قراردادهای بالادستی نفت و گاز سخنرانی می‏کنند
سخنرانان مراسم افتتاحیه همایش بین‏المللی قراردادهای بالادستی نفت و گاز اعلام شدند
2. فرصت ارسال اصل مقالات به دبیرخانه تمدید شد
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش بین المللی «بهینه سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» بنا به درخواست متقاضیان، فرصت ارسال اصل مقالات به دبیرخانه همایش تمدید شد.
3. ثبت اطلاعات ouogc در سامانه همایش های ISC
نمایه شدن کنفرانس بین المللی بهینه سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز در سامانه همایش های پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC
4. کانون وکلا به لیست حامیان همایش بین‌المللی قراردادهای بالادستی نفت و گاز پیوست
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش بین‌المللی «بهینه‌ سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» کانون وکلای دادگستری مرکز به لیست حامیان این همایش پیوست.
5. مولفین چکیده های برگزیده فرصت دارند تا پایان روز4 تیرماه 1395، اصل مقاله خود را از طریق سایت، به دبیرخانه همایش ارسال کنند
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش بین المللی «بهینه سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز»، چکیده های ارسالی به دبیرخانه همایش مورد بررسی قرار گرفت.
6. مهلت ارسال چکیده مقالات به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش بین المللی «بهینه سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز»، مهلت ارسال چکیده مقالات به پایان رسید.
7. مهلت ارسال چکیده مقالات تمدید شد
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه همایش بین المللی «بهینه سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» مهلت ارسال چکیده مقالات برای شرکت در این همایش که در تیرماه 1395 در دانشگاه علامه برگزار می شود تا 31 اردیبهشت تمدید شد.
8. گردهمایی جامعه آکادمیک در زمینه قراردادهای بالادستی نفت و گاز
همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» در جهت هم فکری بیشتر در زمینه قراردادهای بالادستی نفت و گاز با حضور اساتید و کارشناسان داخلی و بین ‏المللی، تیرماه امسال در تهران برگزار می‌شود.
9. با حضور رئیس دانشکده حقوق وعلومی سیاسی و کمیته اجرایی:
به گزارش دبیر خانه همایش بین المللی «بهینه سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز»، اولین نشست خبری همایش در روز سه شنبه (21 اردیبهشت) ساعت 10 صبح در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.
10. دانشگاه علامه میزبان ملیت‌های گوناگون به صورت فیزیکی و مجازی
نشست کمیته اجرایی همایش بهینه سازی قرار دادهای بالادستی نفت و گاز در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه برگزار شد.
11. دبیر اجرایی همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» اعلام کرد:
به گزارش دبیرخانه همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» ، دکتر محمدمهدی حاجیان، دبیر اجرایی این همایش گفت: ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‏ترین دارندگان مخازن و منابع نفت و گاز جهان، نسل‌های متعددی از قراردادهای بالادستی را از آغاز کشف نفت در این سرزمین پهناور و غنی به خود دیده، و در این مسیر از قراردادهای امتیازی گرفته تا قراردادهای مشارکتی و خدماتی را آزموده است.
12. محورهای فراخوان همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» اعلام شد
محورهای اصلی این همایش با رویکرد بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی...
13. همایش بین‌المللی «بهینه‌سازی قراردادهای بالادستی نفت و گاز» برگزار می‌شود
به گزارش دبیرخانه همایش، در تیرماه سال جاری ...